top of page

12 KROKÓW PRZY WYBORZE BASENU

Masz kasę i chcesz kupić basen! Nie masz kasy a chcesz kupić basen. To też nie problem (pomagamy w uzyskaniu kredytu:-). Spełniamy Twoje marzenia.

W tej części chcemy się skupić na tym na co trzeba zwrócić uwagę przy wyborze basenu.

EKSPERCKIE DORADZTWO

Porozmawiaj z fachowcem

W Polsce niewiele jest firm, do których możesz pojechać i zobaczyć funkcjonujące rozwiązania basenowe. Co zatem robisz? Poszukujesz informacji w Internecie. Tam trafiasz na bardziej lub mniej wiarygodne informacje. Pytasz znajomych, rzadziej sąsiada:-). Jeśli już wyczerpałeś swoje możliwości zadzwoń do mnie. 

Grzegorz Sroga

Mechanik automatyki przemysłowej i urządzeń precyzyjnych

Ekspert w dziedzinie budowy i techniki basenowej. 

Tel: 600 500 101

Grzegorz Sroga

KROK 1

KSZTAŁT BASENU

Prostokątne, kwadratowe itp. Baseny Magiline umożliwiają tworzenie wszelkich form i pozwalają uwolnić najbardziej szaloną wyobraźnię.

Basen_ksztalt_01.jpg
Basen_ksztalt_05.jpg
Basen_ksztalt_02.jpg
Basen_ksztalt_04.jpg

KROK 2

SCHODY

Skrojone na miarę, zaprojektowane specjalnie dla Ciebie, a może klasyczne schody będą wyrazem Twojego basenu. Baseny Magiline oferują różnorodność, która spełni wszystkie Twoje życzenia.

SCHODY_BASENOWE_BEACH_02.jpg
SCHODY_BASENOWE_ISLAND_02.jpg
SCHODY_BASENOWE_ISLAND_01.jpg
SCHODY_BASENOWE_BEACH_01.jpg
SCHODY_BASENOWE_ISLAND_01.jpg
SCHODY_BASENOWE_ISLAND_03.jpg
SCHODY_BASENOWE_BEACH_03.jpg
SCHODY_BASENOWE_ARENA_01.jpg
SCHODY_BASENOWE_ROMAN_01.jpg
SCHODY_BASENOWE_ROMAN_02.jpg
SCHODY_BASENOWE_ROMAN_03.jpg
SCHODY_BASENOWE_INDYWIDUALNE_01.jpg

KROK 3

FOLIA BASENOWA - LINER

Szeroki wybór podkładów w jednolitych kolorach lub z nadrukiem. Liner to trwały i miękki w dotyku materiał stanowiący wykończenie estetyki Twojego basenu. Poniżej pokazujemy wybrane modele/wzory.

LINER_01.jpg
LINER_02.jpg

KROK 4

OBRZEŻA I PŁYTKI

Obrzeża mogą mieć proste lub zakrzywione wykończenie. Są mocne i stabilne, zaprojektowane z myślą o doskonałym wykończeniu. Plaża wokoło basenu może mieć identyczny kolor co kolor obrzeża.

Obrzeza_02.jpg
Obrzeza_03.jpg
Obrzeza_04.jpg
Obrzeza_01.jpg

KROK 5

GŁĘBOKOŚĆ BASENU

Baseny płaskie zapewniają świetną zabawę z dziećmi i grę w piłkę. Baseny zakrzywione służą raczej do nurkowania i intensywnego pływania. Kształty dna basenów są dostosowane do Twojego użytku.

GLEBOKOSC_BASENU_01.jpg
GLEBOKOSC_BASENU_02.jpg

KROK 6

SYSTEM FILTRACJI MAGILINE

Magiline ma do zaproponowania najlepszą filtracje na rynku: Filtracja FX Line lub PERFECT’filtre. Obie wydajne i opatentowane, gwarantujące doskonałą jakość wody w każdych warunkach. 

FILTRACJA_MAGILINE_01.jpg
FILTRACJA_MAGILINE_02.jpg

KROK 7

UZDATNIANIE WODY BASENOWEJ

Kilka rozwiązań systemowych w celu zapewnienia najwyższej jakości wody (odpowiednie pH, precyzyjny dobór poziom chloru, działania przeciwgrzybicze i przeciw-glonowe)

KROK 8

OSPRZĘT AUTOMATYKI STEROWANIA FUNKCJIAMI BASENU

Automatyka iMAGI, prawdziwa innowacja Magiline. To pierwsze w pełni zintegrowane rozwiązanie sterowaniem wszystkimi funkcjami  basenu.  Wszystko staje się automatyczne: filtracja, uzdatnianie, temperatura i poziom wody, sterowanie oświetleniem, roletą.

KROK 9

OGRZEWANIE BASENU

Jednym z ekologicznych urządzeń do ogrzewania basenu są wysokotemperaturowe pompy ciepła typu powietrze – woda. Modele, które proponujemy oferują bardzo wysoką wydajność  dochodzącą nawet do poziomu 4,3 (współczynnik wydajności, wyrażający stosunek ilości dostarczonego ciepła do ilości energii elektrycznej zużytej przez pompę).

KROK 10

BEZPIECZEŃSTWO I OCHRONA

Dla Twojego spokoju, wiele urządzeń Magiline gwarantuje bezpieczeństwo i ochronę: rolety basenowe, barierki, zadaszenia, alarmy. 

Rolety_03.jpg
Rolety_04.jpg
Rolety_01.jpg
Rolety_02.jpg

KROK 11

CZYSTOŚĆ I SERWIS

Utrzymanie Twojego basenu nie może stać się zadaniem do pokonania. Możesz liczyć na nasz Serwis365/12/7/24* 

KROK 12

OŚWIETLENIE, PRZECIWPRĄD I SPA

Baseny Magiline wykraczają bardzo daleko poza tradycyjne wyposażenie. Basen Magiline można przekształcić w teren do uprawiania intensywnego sportu, dobrego samopoczucia i przyjemności. I o to chodzi!

BASEN_ZABAWA_72_01.jpg
bottom of page