top of page

TECHNOLOGIA BASENOWA

BASEN_PRZEKROJ.jpg

KONSTRUKCJA NIECKI BASENOWEJ

Unikalna konstrukcja niecki basenowej w wysokości od 1,20m do 1,50m. Modułowa konstrukcja złożona z paneli polipropylenowych do gubionego szalunku stałego jest całkowicie nowym, opatentowanym procesem. Ta koncepcja budowy systemowej oznacza, że nasze baseny są samo stabilizujące się, bez konieczności stosowania dodatkowych usztywnień i wzmocnień.

Całkowicie modułowe baseny, które są zarówno solidne, jak i elastyczne. Uproszczona i szybka budowa. Roboty ziemne są zminimalizowane do 2 dni pracy a cały basen powstaje w niespełna tydzień (oczywiście z przerwą na związanie betonu).

ZALETY:

  • nieprzeciętnie szybka budowa   

  • trwałość konstrukcji na min 100 lat

FILTRACJA WODY BASENOWEJ

Magiline posiada ekskluzywny i unikatowy na skalę światową, opatentowany system filtracji basenu. System łączy w sobie wydajność, oszczędność, prostotę i estetykę. Magiline gwarantuje precyzję filtracji do 15 mikronów, ograniczając przy tym użycie produktów chemicznych (w stosunku do 45 mikronów dla tradycyjnego systemu filtracji z filtrem piaskowym). Kolejna kluczowa zaleta to lepszy ruch wody w basenie, gdzie filtrowana woda zmieniana jest od 3 do 5 razy szybciej od tradycyjnego basenu z filtracją piaskową.

Innowacyjny system ,dzięki zwężce venturiego, pozwala na filtracje do 20m3 wody na godzinę za pomocą pompy o przepływie mniejszym niż 5m3/godz. Dzięki zastosowaniu tego wynalazku Twój basen zmniejszy zużycie energii elektrycznej i wydłuży żywotność pompy.

ZALETY:

  • krystalicznie czysta woda w basenie

  • łatwa wymiana filtra

  • łatwe czyszczenie filtra

FILTRACJA_MAGILINE_01_edited.jpg

AUTOMATYKA - INTELIGENTY BASEN W TWOIM OGRODZIE

iMAGI to pierwszy w pełni zintegrowany system, który wprowadza automatykę domową do ogrodu i na Twój basen. iMAGI uwzględnia wszystkie czynniki klimatyczne, biologiczne i chemiczne, które wpływają na stan wody w basenie, tak aby ją na bieżąco automatycznie regulować. Sterowanie odbywa się za pomocą intuicyjnego interfejsu lub aplikacji na smartfona. System zadba o wszystko za Ciebie. Basen w żaden sposób nie ogranicza Cię w opuszczeniu domu nawet na długie tygodnie. W praktyce  konserwacja, czyszczenie, sprawdzanie temperatury i poziomu wody, czyli całe zarządzanie Twoim basenem odbywa się w pełni automatycznie.

ZALETY:

  • automatyka wszystkich parametrów

  • aplikacja na telefonie

  • proste sterowanie 

bottom of page